دوره آموزشی-کاربردی ۶۰ روزه IDO Master 

مدرس: مهدی زیودار – بنیانگذار باشگاه اینوستار

مقدمه

با اینکه بازار کریپتوکارنسی یک بازار نوپاست، اما سرعت رشد و نوآوری در آن طی سالهای اخیر بسیار جذاب و خیره کننده بوده است. برای فعالیت در این بازار راه­های زیادی برای پولسازی وجود دارد، مثل:

  • ترید کردن و خرید و فروش رمزارزها
  • فعالیت در فیوچر و بازار اهرمی
  • فعالیت در گیم­های بلاکچینی و play 2 earnها به عنوان گیمر
  • و..

یکی از بخشهای بسیار جذاب بازار کریپتو فعالیت و شرکت کردن در idoها و پیش خرید توکن پروژه­های مختلف روی شبکه ­های مختلف (BNB, eth, solana, ada, polkadotو…) می ­باشد. این بخش همانند سرمایه­ گذاری ونچر روی استارتاپهاست چونکه شما بایستی روی توکنی سرمایه ­گذاری کنید که هنوز چارتی ندارد و اطلاع دقیقی از عملکرد احتمالی پروژه در آینده ندارید. لذا همانند یک هندوانه دربسته خواهند بود.

اما آیا واقعا روشهایی وجود نداره که ما بتونیم تشخیص بدیم آیا این هندوانه دربسته، قرمز  و شیرین است یا پوک و بی مزه؟ من و بچه های عضو باشگاه اینوستار با تجربه شرکت کردن در بیش از ۸۰ ido روی شبکه باینانس اسمارت چین و اتریوم به راهکارهایی رسیدم که به نظرم تا حدود خوبی میتونیم ریسک شرکت کردن در idoها را کاهش بدیم و سود خوبی از محل این بخش به دست بیاریم.

دوره آموزشی- کاربردی ۶۰ روزه IDO Master (ترم بهاره)

هدف از این دوره

انتظارم بر این است در پایان این دوره، دانشجویان شرکت کننده بتوانند مهارت کافی برای ارزیابی و تحلیل پروژه­ها و idoهای جدید داشته باشند و همچنین به طور کامل نحوه شرکت کردن در این idoها را فراخواهند گرفته باشند.

با توجه به اینکه در طول این دوره ۶۰ روزه در چندین ido هم به صورت واقعی شرکت می کنیم و دانشجویان خودشون به صورت عملیاتی در شناسایی و تحلیل پروژه ها و idoها وقت باید بزارن لذا قطعا در پایان دوره احتمالا فرد متفاوتی نسبت به اول دوره خواهند بود و با کف مارکت کریپتو بیشتر آشنا خواهند شد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

اولا اگه وقت کافی (لااقل ۳ ساعت در روز) ندارید برای اینکار ثبت نام نکنید

دوما اگه اهل ریسک و هیجان نیستید و توی بازار کریپتو بیشتر هولدر هستید، این دوره براتون مناسب نیست

سرفصل دوره

- مروری بر روشهای پولسازی در کریپتو
  • توی این جلسه خلاصه ای از روشهایی که در بازار کریپتو میشه پولسازی کرد گفته میشه تا شناخت کلانمون از این بازار بیشتر بشه و بدونیم قراره کجای این مارکت فعالیت کنیم.
- آشنایی با مدیریت سرمایه در بازار کریپتو
  • قطعا بدون مدیریت سرمایه در کریپتو (و هیچ بازار مالی) نمیشه در بلند مدت موفق شد. لذا اینجا قراره بگیم چطور باید مدیریت سرمایه کنیم که در بلند مدت موفق تر باشیم.
- آشنایی با مفهوم انواع پیش فروش توکن (ico, ido, ifo, ino, ….)

پروژه های مختلف برای لانچ توکنهاشون از روشهای مختلفی با توجه به چارچوب لانچ پدها اقدام میکنن، اینجا با برخی روشهایی که معمولا استفاده میشه آشنا خواهیم شد.

- آشنایی با لانچ پدهای پیش فروش توکن

نمیشه بخوای توی ido کار کنی و با لانچ پدها آشنا نباشی، توی این جلسه هم با چندتا از این لانچ پدها آشنا خواهیم شد.

- آشنایی با روش تحلیل یک ido
    • بخش اصلی کار ما توی این بخش از جلسات، شناخت مبانی تحلیل یک پروژه است که بدون اون نمی تونیم تصمیم بگیریم که آیا توی این ido شرکت کنیم یا نه. در پایان این جلسه یاد خواهیم گرفت که آیا پروژه ای که شناسایی کردیم خوبه که روش سرمایه گذاری کنیم یا نه و چرا و چطور؟
پرسش و پاسخ و رفع ابهام
  • در انتهای جلسات، پرسش و پاسخ هم خواهیم داشت
دوره عملیاتی ۶۰ روزه شرکت در idoها
  • بدون شناسایی پروژه های جدید و شرکت در idoها عملا انگار چیزی یاد نگرفتیم، به همین خاطر بعد از چند ساعت مبانی که گفته میشه اصل داستان تازه شروع میشه و قراره که با مشارکت دانشجویان وارد بازار بشیم برای شناسایی و شرکت در idoها

سخن مدرس دوره

راههای موفقیت در بازار کریپتو خیلی زیاده و هر کسی با توجه به روحیات خودش باید بتونه جانمایی کنه. من به شخصه حضور در idoها رو برای هر علاقمند به بازار کریپتو رو واجب میدونم نه از بابت پولسازی که میتونه داشته باشه، بلکه از بابت کمک بسیار بزرگی که میتونه به افراد در درک بازار کریپتو و شناخت پروژه ها کنه.

و البته اگه حرفه ای و جمعی هم کار کنیم idoها جزو پولساز ترین بخشهای بازار کریپتو خواهند بود.

مهدی زیودار

شهریه شرکت در دوره  1 میلیون و ۴۹۹ هزار تومان

اگر عضو باشگاه اینوستار باشید هزینه شرکت در این دوره برای شما با ۵۰ درصد تخفیف فقط ۷۴۹ هزار تومان می­باشد. جهت دریافت کد تخفیف،‌ به اینستاگرام باشگاه دایرکت ارسال کنید.

میخوام دریافت کنم

مدرس دوره:

من مهدی زیودار هستم. علاقمند به نوآوری و خلاقیت و کسب و کارهای نوپا هستم. به صورت حرفه ای و تمام وقت بیش از ۱.۵ ساله که توی بازار کریپتو دارم کار میکنم. سال ۱۴۰۰ توی بیش از ۷۰ ido به همراه دوستانم در باشگاه اینوستار شرکت کردم و تجربیات تلخ و شیرین زیادی دارم ازش.

علاقمندم که تجربیات خودم رو در این حوزه با افراد اهل دل و علاقمند به بازار کریپتو به اشتراک بزارم.

در این دوره از حضور دوستان و کارشناسانی هم مثل مسعود خیاط محمدی و مهیار فرزاد منش بهره خواهیم گرفت.