سرمایه گذاری اعضای باشگاه اینوستار در freej game

به گزارش مهدی زیودار بنیانگذار باشگاه اینوستار، به دنبال معرفی پتانسیلهای صنعت game در عرصه بازارهای بین المللی در یکی از وبینارها و دورهمی های باشگاه اینوستار، اعضای باشگاه جهت سرمایه گذاری و ورود به این عرصه ابراز تمایل نمودند. به همین منظور  طی بررسی ها و جلساتی یکی از بازیهای پرپتانسیل که از یک شخصیت کارتونی محبوب در کشورهای عربی جهت تولید برنامه ریزی گردید و مذاکرات لازم نیز با صاحب برند آن کارتون انجام و توافقات اولیه حاصل شد و بنا بر این شد که این بازی در رسته بازیهای racing تولید و منتشر شود.

در ادامه نیز بسته سرمایه گذاری ویژه اعضای باشگاه اینوستار جهت جذب سرمایه و سرمایه گذاری با رویکرد درآمد دلاری تهیه و در یکی از وبینارها ودورهمی های باشگاه پرزنت شد و در نهایت طی یک هفته توافقات لازم به انجام رسید و قراردادهای سرمایه گذاری منعقد شد.

در این قراردادها جمعا ۴۵۰ میلیون تومان برای ۸ یونیت (درصد) از درآمدهای آتی بازی  در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفت و باشگاه اینوستار نقش ناظر را دارد. طبق برنامه ریزی های به عمل آمده و پس از قراردادهای فاینال با پابلیشر و صاحب برند این بازی طی ۵ ماه آینده تولید و پس از آن در بازار کشورهای عربی منتشر خواهد شد.

باشگاه اینوستار امیدوار است عموم مردم در کنار توجه به بازارهایی مانند رمزارزها، بورس، دلار و فارکس بخشی از سبد سرمایه گذاری خود را به تکنولوژی و استارتاپها اختصاص دهند و استارتاپها باید بتوانند بسته های سرمایه گذاری جذاب ویژه اینگونه سرمایه گذارن طراحی و عرضه نمایند.

جهت مشاهده وبینار مربوط به معرفی صنعت game در عرصه بین المللی ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *