درباره اینوستار چه میدانید؟

همه ما چه به عنوان سرمایه­ گذار و چه به عنوان تحلیلگر در طول عمر حرفه ­ای خود تجربیاتی داریم که منجر به سود یا زیان ما شده است. شاید اگر قبلا کسی بود که راه های رفته را برای ما تشریح می­کرد، امکان زیان ما کمتر می ­شد.

حتما برای شما پیش آمده است که به دوست و آشنا و پیج­ های اینستاگرامی تماس بگیرید که چه سهمی یا چه رمزارزی و.. بخرید و احتمالا جواب درستی هم نگرفته باشید و البته طبیعی است که ریسک پاسخ دادن به این سوالات بالاست مگر اینکه عضو vip آنها باشید.

و حتما هر از گاهی خبر اوج گرفتن بیت کوین را می­ شنوید و دوست دارید وارد این بازار هم بشوید، اما نمی­دانید از کجا شروع کنید؟

و خیلی نکات و سوالات دیگر…

ما باشگاه اینوستار را فراهم کردیم تا با عضویت در این باشگاه بتوانید راحت­تر خواسته­ ها و سوالاتتان را از هم ­باشگاهی تان بپرسید و حتی تجربیات و دانش خودتان را با سایر اعضای باشگاه به اشتراک بگذارید. و البته همه این تبادلات در قالب یک نظام و سیستم اقتصادی طراحی شده تا افراد از انگیزه­ های لازم برای ارایه تحلیل و گزارش و سیگنال و… برخوردار باشند.

اینوستار یا باشگاه ستارگان سرمایه­ گذاری ایران، باشگاهی با حضور علاقمندان و فعالان سرمایه ­گذاری در بازارهای مختلف ایران و جهان است. ما اعضای باشگاه اعتقاد داریم با تکیه بر تحلیل و خرد جمعی می­ توانیم نتایج بهتری برای سرمایه­ گذاری­ هایمان داشته باشیم. در این باشگاه قرار بر این است که داشته­ هایمان را با هم به اشتراک بزاریم. هرگونه دانش و تجربه­ ای که ممکن است برای دیگران مفید باشد و جلوی زیانشان را بگیرد. در این باشگاه تحلیلگران و کارشناسان هم حضور دارند و با به اشتراک گذاشتن آموزشها، تحلیل ها و سیگنال ها و گزارش هایشان راهگشای سرمایه­ گذاران خواهند بود.

به زبان ساده اگر بخواهیم بگوییم “باشگاه اینوستار” شبکه ای از تحلیلگران و سرمایه گذاران و علاقمندان بازارهای مالی ایران و جهان است که  تحت یک چارچوب اقتصادی گردهم­ آمده اند تا بتواند با به اشتراک گذاری دانش و تجربیاتشان منافع جمعی همه را بیشتر کند.

هم اینک به باشگاه اینوستار بپیوندید

ارزشهای پیشنهادی باشگاه اینوستار

  • به اشتراک گذاری اخبار، تحلیل­ها و فرصتهای سرمایه ­گذاری بین شبکه­ سرمایه­ گذاران
  • دسترسی به تحلیل­ها و گزارشها و محتواهای آموزشی برای همه اعضای باشگاه با کیفیت بالا به دلیل امتیاز دهی اعضا و با کمترین قیمت ممکن به دلیل پرداخت گروهی به تحلیلگر
  • امکان درآمدزایی مستقیم تحلیلگران و دارندگان فرصتها و سیگنال های سرمایه­ گذاری
  • استاندارد سازی فرصتها و سیگنالها و گزارشها به مرور زمان
  • امکان خرید گروهی کتابها و ویدیوهای آموزشی خارج از باشگاه با تخفیف قابل توجه برای اعضای باشگاه

باشگاه اینوستار در آذر ماه ۱۳۹۹ تاسیس شده است و امید دارد با توسعه شبکه سرمایه­ گذاران و تحلیلگران، این ارزشهای پیشنهادی بهتر و کاملتر بروز و ظهور داشته باشند.