آموزش کارکردن با صرافی غیرمتمرکز bakery swap

bakery swap  یا بیکری سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که از مدل بازارساز خودکار که بیشتر مردم آن را از طریق یونی سواپ (Uniswap) می‌شناسند، استفاده می‌کند.

بیکری سواپ یکی از اولین پروژه‌هایی است که برای ساخت صرافی مبتنی بر مدل بازارساز خودکار از اسمارت چین بایننس استفاده می‌کند. همچنین یکی از معدود پروژه‌های دیفای در اسمارت چین بایننس است که استخرهای نقدینگی آلتکوین را ارائه می‌دهد.
شبیه سایر پلتفرم‌هایی که از مدل بازارساز خودکار استفاده می‌کنند، بیکری سواپ هم هیچ کتاب سفارشی برای تطبیق خریدار و فروشنده ندارد. در عوض کاربران مبادلاتشان را با استفاده از یک استخر نقدینگی انجام می‌دهند. سرمایه‌های موجود در هر استخر، توسط حامیان و کاربران بیکری سواپ تأمین می‌شود.

کاربرانی که به این استخرها نقدینگی اضافه می‌کنند با توجه به سهم خود از استخر، توکن‌های ارائه دهنده نقدینگی (LP) دریافت می‌کنند. سپس می‌توانند این توکن‌های LP را به توکن‌‌های اصلی که به استخر عرضه کرده‌‌‌اند تبدیل کنند. مبلغ دریافتی به سهم آنها از استخر بستگی دارد. در ازای تأمین نقدینگی برای استخر، آنها کارمزد تراکنش‌ها را بدست می‌آورند.

در این ویدیو آقای محمدحسن زارعی عضو باشگاه اینوستار ویدیوی آموزشی کامل نحوه استفاده از bakery swap و انجام معامله در آنرا آموزش داده اند.

پیش از مشاهده این ویدیو بهتر است ویدیوی آموزش نحوه استفاده از کیف پول متامسک را که آقای افشین رستگار مقدم قبلا بارگذاری کرده بودند را مشاهده کنید.

برای مشاهده این ویدیو لازم است عضو باشگاه اینوستار باشید.

4 دیدگاه برای “آموزش کارکردن با صرافی غیرمتمرکز bakery swap

    • مهدی زیودار گفته:

      بیکری سوآپ یک صرافی غیرمتمرکزه و قوانینی مبنی بر تحریم بودن ایران نداره. اما پیشنهاد میکنیم که از فیلترشکن و ip که برای ورود باینانس استفاده میکنید از همون استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *