معرفی صرافی babyswap و توکن baby

هرچقدر که جلوتر می ریم دنیای کریپتوکارنسی ما رو با خلاقیتها و اتفاقات بعضا باحال سورپرایز میکنه. یکی از اتفاقاتی که توی سالهای گذشته رخ داد شکل گیری صرافی های غیرمتمرکز بود. با توسعه شبکه باینانس اسمارت چین و تمرکز باینانس روی توسعه صرافیهای غیرمتمرکز، روز به روز شاهد رونمایی از صرافیهای جذابی مثل پنکیک و بیکری و برگر و.. بودیم.

اما اخیرا چشممون یک صرافی جدید رو گرفت و توجه ما بهش جلب شد و اونم یک صرافی تحت شبکه باینانس اسمارت چینه به نام babyswap که قراره به پروژه های کوچیک و نوزاد کمک کنه تا سوپراستار بشن.

این پروژه ترکیبی از دیفای و nft هستش و از یک روش جدید به اسم trade mining هم بهره میبره که متفاوتش میکنه. ساختار سوزوندن یا برن کردن توکن رو هم داره.

البته این صرافی یک صرافی جدیده و هنوز ما ابهام داریم در موردش و گفتیم که یک معرفی ازش داشته باشیم تا دوستان اگه علاقمند است با لحاظ مدیریت ریسک (به شدت مدیریت ریسک لازمه) روی این پروژه سرمایه گذاری کنن.

.
.
.
برای آشنایی بیشتر با صرافی Babyswap و نحوه سرمایه گذاری … همینطور سایر مطالب آموزشی سایت و فرصت های سرمایه گذاری پیش رو عضو باشگاه اینوستار شوید

2 دیدگاه برای “معرفی صرافی babyswap و توکن baby

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *