نحوه قرض گرفتن استیبل کوین دای در شبکه maker

سلام،‌ محمدحسن زارعی هستم عضو باشگاه اینوستار و با ترجمه و زیرنویس ویدیویی “قرض گرفتن استیبل کوین دای” در خدمت شما هستم.

رمزارزهای موجود در بازار کریپتو از لحاظ تغییرات قیمتی به دو دسته کلی میتونیم تقسیم کنیم. رمز ارزهای معمولی که می بینید مثل بیت کوین و اتریوم و.. که قیمتشون در بازار به صورت لحظه ای در حال تغییره. رمز ارزهایی هم هستن که قیمتشون ثابته و تغییر نمی کنه. به اینا میگن استیبل کوین یا کوین پایدار. خوب معروفترینشون رو هم که می شناسید دیگه بله تتر
شما برای ورود به صرافی های خارجی قاعدتا تتر جابجا کردید و اگه یه کمی توی بازار فعالیت کرده باشید کاربردش رو هم میدونید که در زمان نوسانات تریدرها به تتر پناه میبرن و سعی میکن خودشون رو از نوسانات قیمت رها کنن.
حالا یه استیبل کوین هست خودش هم روی بلاکچینه و غیرمتمرکزه به اسم “دای”. توکن دای توسط شرکت میکر در سال ۲۰۱۷ لانچ شد.
کاربرد توکن دای فقط مثل تتر در ثابت بودن قیمتش نیست بلکه دای در حوزه مالی غیرمتمرکز یا همون دیفای کار میکنه و شما میتونید در بستر پلتفرم میکر، مثلا اتریوم وثیقه بزارید و دای قرض بگیرید.
بله خیلی جالبه، برای شمایی که هولدر مثلا اتریوم هستی و به نظرت میاد که قیمت اتریوم رشد میکنه و قصد فروشش رو نداری میتونی بری روی این بستر اترهات رو وثیقه بزاری و دای قرض بگیری
بعد دای رو مجدد میتونی باهاش اتریوم یا هر رمز ارزی که دوس داری بخری و مجدد سود کنی

برای مشاهده این ویدیو و دسترسی به بیش از ۱۰۰ ساعت ویدیوی دیگر عضو باشگاه اینوستار شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *